Danışmanlık, Fizibilite ve Analiz Hizmeti

REFERANSLAR / Y.G. - O.G.

Yeni kurulacak ya da kurulan tesislerin; ürün seçimlerinde, montaj biçimlerinin belirlenmesinde, montaj kontrolleri ve verimlilik kontrollerinin yapılmasında uzman ekip ve teknolojik ekipmanlarla yatırımcıya destek olma hizmetidir.

Danışmanlık / TESİS  ENERJİ  YÖNETİMİ

Danışmanlık

3EMTECHNIC proje ekibi TMMOB EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) tarafından ilgili eğitimlerini tamamlayarak sertifikalandırmış mühendislerden oluşmaktadır. Şirketimiz elektrik proje projelendirme üzerine; enerji nakil hatları, çevre aydınlatma, zayıf akım, bina, AVM, vb. bütün elektrik iç tesislerini de kapsayacak şekilde tüm yönetmelikler ve standartlar uyarınca, en uygun fiyatlarla projelerinizi hazırlamaktadır.

3EMTECHNIC profesyonel mühendis kadrolarınca hazırlanmış olan ya da öncesinde farklı meslektaşlarımıza hazırlatmış olduğunuz projelerinizi yönetmelik ve standartlara uygun şekilde tüm İSG şartlarını yerine getiren tecrübeli saha ekibiyle hayata geçirmektedir. Şirketimiz saha çalışmalarında şimdiye kadar hiçbir iş kazası yaşamamış olmakla birlikte bu konu üzerinde hassasiyetle durmaktadır. 3EMTECHNIC konusunda uzman teknik elemanlarımızla, enerji nakil hattı, bina, AVM, GES, fabrika vb. tüm elektrik taahhüt işlerinde en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunmayı taahhüt etmektedir.

Fizibilite / Analiz Hizmeti

Fizibilite ve Analiz Hizmeti

3EMTECHNIC profesyonel mühendis kadrolarınca hazırlanmış olan ya da öncesinde farklı meslektaşlarımıza hazırlatmış olduğunuz projelerinizi yönetmelik ve standartlara uygun şekilde tüm İSG şartlarını yerine getiren tecrübeli saha ekibiyle hayata geçirmektedir.

Şirketimiz saha çalışmalarında şimdiye kadar hiçbir iş kazası yaşamamış olmakla birlikte bu konu üzerinde hassasiyetle durmaktadır. 3EMTECHNIC konusunda uzman teknik elemanlarımızla, enerji nakil hattı, bina, AVM, GES, fabrika vb. tüm elektrik taahhüt işlerinde en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunmayı taahhüt etmektedir.

© Tasarım 2021 Semtasoft- Tüm hakları saklıdır